Rafting

Rafting patrí medzi adrenalínový vodný šport, pri ktorom posádka splavuje rieku na nafukovacom gumenom člne. Rieka Dunajec je dnes vďaka raftingu dostupná nielen pre skúsených rafterov ale i pre širokú verejnosť.  Rafting si zaručene obľúbia všetky vekové kategórie, pretože splav na rafte je plný zábavy, nadšenia a adrenalínu.

Atraktívnosť tohto športu objavujú športoví nadšenci až začiatkom 90. rokov. Rafting je preto veľmi mladý šport, no napriek tomu sa čoraz viac dostáva do povedomia ľudí.

Fyzická aktivita a tímová práca tvoria neoddeliteľnú súčasť splavu na rafte. Rafting upevňuje spoluprácu v tíme. Je len na Vás, či sa vydáte splaviť rieku Dunajec s priateľmi, rodinou alebo Vám zorganizujeme firemný teambuilding plný zážitkov.

Tešiť sa okrem iného môžete aj na zaujímavé scenérie, ktoré sa pred Vami objavia počas 3 hodinového splavu na trase Lysá nad Dunajcom – Lesnica, dlhého až 20 km. Rafting na Dunajci so sebou prináša neobyčajný pohľad na krásu prírody Pieninského národného parku, pričom sa pred Vašimi očami bude vynímať impozantná hora s názvom Tri Koruny.

Ideálne obdobie pre rafting na Dunajci je od mája do októbra. Teplé letné počasie plné slnečných lúčov spríjemňuje plavbu na raftoch a Vy si môžete užívať príjemný relax na vlnách rieky.

Nezabudnite si u nás čo najskôr rezervovať termín na zapožičanie raftu prostredníctvom online formulára, e-mailom alebo telefonicky.

Garantujeme Vám deň plný zábavy!

Váš tím raftingday.sk